Psichologė

Vytautė Kuktienė

Specialistės aprašymas

Kvalifikacijos laipsnis

Aukštosios mokyklos

Narystės organizacijose

Išsilavinimas

2023

Psichoterapeutė

Psichodinaminė grupių psichoterapija, Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas

2019

Psichologijos magistras

2016 - 2019 m. – įgytas sveikatos psichologijos magistras, Vytauto didžiojo universitete.

2015

Psichologijos bakalauras

2009 - 2015 m. – įgytas psichologijos bakalauras, Mykolo Romerio universitete.

Profesinė patirtis

2022 m. – iki šiol – medicinos psichologė, RPLC, Klaipėdos Minesotos programa. Programa skirta priklausomybei nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų bei azartinių lošimų gydyti. Pacientai mokomi analizuoti savo jausmus, koreguoti mąstymą, stiprinti pozityvų elgesį. Gydymo metu kuriama tvirta motyvacija gyventi blaiviai.

2019 m. – iki šiol – privati psichologės praktika. Individualios ir grupinės konsultacijos žmonėms, patiriantiems nerimą, įtampą, depresines būsenas, nesaugumo jausmą, vienišumą, sunkumus santykiuose su kitais ir su savimi, patiriant sunkumus darbe ir sprendžiant kasdienius gyvenimo uždavinius.

2020 m. – 2022 – medicinos psichologė, LSMU Palangos klinika, Streso ligų skyrius. Grupinės terapijos, asmeninės terapijos, dailės terapijos vedimas  žmonėms, išgyvenantiems gyvenimo krizes, kenčiantiems nuo nerimo, depresijos, potrauminio streso, lėtinio skausmo ir nuovargio sindromų, somatoforminių, adaptacijos, miego sutrikimų siekiant palengvintį jų sveikimo procesą.

2019 m. – iki šiol – mokymų specialistė, Palangos visuomenės sveikatos biuras, VŠĮ Arvydo švietimo centras, UAB “VEPROC Reasearch and Consulting”. Projektas „Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo mokymai įmonių darbuotojams“

2019 m. – iki šiol – medicinos psichologė, Labdaros ir paramos fondas Dienvidis”. Projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“.

2019 – 2020 m. – Psichologė, Palangos socialinių paslaugų centre. Psichologinės pagalbos teikimas asmenims su negalia ir jų artimiesiems. Taip pat individualių ir grupinių užsiėmimų organizavimas socialinės rizikos šeimoms, pagalba vykdant šeimos individualių poreikių analizę.

2015 – 2019 m. – Psichologė, Palangos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijoje. Nuo 2016 m. iki 2019 m. Palangos miesto savivaldybės neįgaliųjų reikalų komisijos narė.  Psichologinės pagalbos teikimas sutrikusios psichikos asmenims ir jų artimiesiems.

2016 – 2017 m. – Mokymų specialistė, UAB „Lietuvis“, Projektas „Atrask save“. Užsiėmimų vedimas 15-29 metų asmenims. Užsiėmimų tikslas – savęs pažinimas, asmeninių savybių ir gebėjimų stiprinimas, sėkminga integracija į darbo rinką.

Kvalifikacijos kėlimas

Specialistės paslaugų kainos

Grupinės psichoterapijos sesija 90 min. 25 €
Individualios psichoterapijos sesija 50 min. 50-70 €
Gydytojas psichiatras psichoterapeutas

Aringas Vagonis

2017

Grupių psichoterapeutas

2013 - 2017 Podiplominės psichodinaminės grupių psichoterapijos studijos Vilniaus universitete, medicinos fakultete.

2015

Gydytojas psichiatras

2011 - 2015 Psichiatrijos rezidentūros studijų programa Lietuvos sveikatos mokslų universitete

2011

Medicinos gydytojas

2005 - 2011 Medicinos magistro studijos Kauno medicinos universitete

Įrašykite savo el-paštą ir slaptažodį

Būkite ramūs

Jūsų duomenis naudosime tik registracijos procese, juos galės matyti tik gydytojas pas kurį registruojatės.

Jokių išankstinių duomenų į E-Sveikatą ar kitur nevedame.

Savo duomenis galėtise valdyti, keisti ir ištrinti savo paskyroje, Daugiau apie tai galite skaityti privatumo politikos puslapyje.

Privatumo politika

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jie leidžia Jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, palengvina naršymą ir naudojimąsi svetaine. Registracijos atveju – mes rinksime ir tvarkysime Jūsų duomenis, dėl to prašome atydžiai perskaityti apie mūsų privatumo politiką ir svetainės naudojimosi sąlygomis: čia.