Gydytojo psichiatro psichoterapeuto konsultacija

Pilnavertis pokalbis su gydytoju specialistu siekiant išsiaiškinti pagrindinę problemą, varginančius simptomus ir jeigu įmanoma - įvardinti diagnozę bei sudaryti tyrimų ir gydymo planą. Esant reikalui paskiriamas medikamentinis gydymas, aptariamos nemedikamentinės pagalbos priemonės.

Paslaugos aprašymas

Pirminės konsultacijos metu detaliai aptariama dabartinė žmogaus būsena, kuri kelia diskomfortą (dažniausiai aptariami simptomai, pavyzdžiui: prislėgta nuotaika, nerimas, miego sutrikimai, apatija ar kt.). Jeigu gydytojas mato poreikį, aptariama žmogaus gyvenimo istorija, kuri dažnai turi didelę reikšmę žmogaus būsenos pablogėjimams, simptomų pasikartojimui. Atsižvelgiant į simptomų sunkumą, aptariamas tyrimų ir gydymo planas. 

Gydymo planas apima nemedikamentinį (psichoterapines ar psichologines konsultacijas) ir medikamentinį gydymą. Esant medikamentinio gydymo poreikiui, aptariami vaistų skyrimo tikslai, edukuojama, aptariami realūs lūkesčiai, galimi vaistų nepageidaujami poveikiai.

Pakartotinių konsultacijų metu tęsiama pažintis su pacientu, dažniausiai aptariama informacija, kuriai nebuvo vietos pirminės konsultacijos metu, taip pat aptariama ir dabartinė paciento būsena, kaip sekasi laikytis gydymo rekomendacijų, su kokiais iššūkiais susiduriama. Esant reikalui gydymas koreguojamas.

Kaip reikėtų pasiruošti pokalbiui su gydytoju?

Ypatingo pasiruošimo konsultacijai nereikia, bet gydytojui visuomet bus lengviau suprasti jūsų medicininę būklę, jeigu iš anksto pagalvosite ar pasižymėsite, kokius medikamentus šiuo metu ar seniau esate vartojęs/-usi, kokie buvo anksčiau anksčiau atliktų tyrimų rezultatai, ypatingai galvos smegenų radiologiniai tyrimai: galvos smegenų kompiuterinė tomografija (KT) ar magnetinio rezonanso tomografija (MRT) tomografijos tyrimas ir kt. Galbūt turite medicininių išrašų iš kitų gydytojų – atsineškite.

Pasižiūrėkite ar pasitikrinkite:

Paslaugų kainos

Pirminė gydytojo psichiatro psichoterapeuto konsultacija 50 min. 100-110 €
Pakartotinė gydytojo psichiatro psichoterapeuto konsultacija Iki 30 min. 50 €
Trumpa gydytojo konsultacija / medikamentų išrašymas * Iki 10 min. 20 €
Specialisto konsultacija namuose ** + 30 €
* Paslauga teikiama tik esamiems klinikos pacientams
** Konsultuoja namuose tik gyd. A. Vagonis

Susipažinkite su klinikos gydytojais:

Gydytojas psichiatras psichoterapeutas

Aringas Vagonis

2017

Grupių psichoterapeutas

2013 - 2017 Podiplominės psichodinaminės grupių psichoterapijos studijos Vilniaus universitete, medicinos fakultete.

2015

Gydytojas psichiatras

2011 - 2015 Psichiatrijos rezidentūros studijų programa Lietuvos sveikatos mokslų universitete

2011

Medicinos gydytojas

2005 - 2011 Medicinos magistro studijos Kauno medicinos universitete

Įrašykite savo el-paštą ir slaptažodį

Būkite ramūs

Jūsų duomenis naudosime tik registracijos procese, juos galės matyti tik gydytojas pas kurį registruojatės.

Jokių išankstinių duomenų į E-Sveikatą ar kitur nevedame.

Savo duomenis galėtise valdyti, keisti ir ištrinti savo paskyroje, Daugiau apie tai galite skaityti privatumo politikos puslapyje.

Privatumo politika

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jie leidžia Jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, palengvina naršymą ir naudojimąsi svetaine. Registracijos atveju – mes rinksime ir tvarkysime Jūsų duomenis, dėl to prašome atydžiai perskaityti apie mūsų privatumo politiką ir svetainės naudojimosi sąlygomis: čia.