Kaip ištrinti paskyrą?

Užsiregistravę paslaugai (konsultacijai) klinikasensus.lt svetainėje, registracijos duomenis (konsultacijos datą, laiką, specialistą ar atšaukti) galite tvarkyti kliento paskyroje: www.klinikasensus.lt, meniu pasirinkę “Prisijungti” (“Prisijungti”) ir įvedę registracijos metu nurodytą el. pašto adresą ir slaptažodį arba naudodami saugų prisijungimo būdą “Google” ar “Facebook” mygtukais.

Duomenis galite ištrinti kliento puslapyje, viršutiniame dešiniajame lange paspaudę “Delete Account” (Ištrinti paskyrą) ir paspaudę iššokantį patvirtinimo mygtuką arba parašę el. paštu info@klinikasensus.lt, kad norite ištrinti paskyrą.

Gydytojas psichiatras psichoterapeutas

Aringas Vagonis

2017

Grupių psichoterapeutas

2013 - 2017 Podiplominės psichodinaminės grupių psichoterapijos studijos Vilniaus universitete, medicinos fakultete.

2015

Gydytojas psichiatras

2011 - 2015 Psichiatrijos rezidentūros studijų programa Lietuvos sveikatos mokslų universitete

2011

Medicinos gydytojas

2005 - 2011 Medicinos magistro studijos Kauno medicinos universitete

Įrašykite savo el-paštą ir slaptažodį

Būkite ramūs

Jūsų duomenis naudosime tik registracijos procese, juos galės matyti tik gydytojas pas kurį registruojatės.

Jokių išankstinių duomenų į E-Sveikatą ar kitur nevedame.

Savo duomenis galėtise valdyti, keisti ir ištrinti savo paskyroje, Daugiau apie tai galite skaityti privatumo politikos puslapyje.

Privatumo politika

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jie leidžia Jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, palengvina naršymą ir naudojimąsi svetaine. Registracijos atveju – mes rinksime ir tvarkysime Jūsų duomenis, dėl to prašome atydžiai perskaityti apie mūsų privatumo politiką ir svetainės naudojimosi sąlygomis: čia.