Socialinio darbuotojo konsultacija

Socialinio darbuotojo veikla, nukreipta į pagalbos procesą priklausomybėje esančiam žmogui, reikalauja iš specialisto tinkamo pasiruošimo, kompetencijų, žinių bagažo, vertybinio pagrindo. Priklausomybėje esantis asmuo yra kenčiantis biopsichosocialinių funkcijų sutrikimus, kurie paliečia ne tik patį žmogų, bet ir jo artimą aplinką.

Socialinis konsultavimas – į tikslą orientuotas procesas. Kurio metu siekiama išsiaiškinti ir apsibrėžti konkrečias problemas, nusistatyti prioritetus, susidaryti socialinės pagalbos planą, aptarti sveikimo žingsnių galimybes. Konsultuoti, tarpininkauti, edukuoti, įgalinti, teikti socialinį palaikymą ir esant poreikiui, suteikti informaciją apie stacionarinio gydymosi galimybes Klaipėdos mieste. Laikantis visapusiško požiūrio į pacientą, didelis dėmesys skiriamas įtraukti į pagalbos procesą ir šeimos narius: juos konsultuoti, informuoti, mokyti ir įgalinanti.

Vienas iš pagrindinių socialinio konsultavimo tikslų – asmens vidinės motyvacijos stiprinimas ir palaikymas. Siekiama pokyčio taikant įvairius metodus, bet nemažai skiriama dėmesio egzistenciniam požiūriui į socialines problemas, t.y. logoterapijai.

Paslaugos Kaina

Socialinio darbuotojo konsultacija 50 min. 40 €

Susipažinkite su klinikos socialine darbuotoja:

Gydytojas psichiatras psichoterapeutas

Aringas Vagonis

2017

Grupių psichoterapeutas

2013 - 2017 Podiplominės psichodinaminės grupių psichoterapijos studijos Vilniaus universitete, medicinos fakultete.

2015

Gydytojas psichiatras

2011 - 2015 Psichiatrijos rezidentūros studijų programa Lietuvos sveikatos mokslų universitete

2011

Medicinos gydytojas

2005 - 2011 Medicinos magistro studijos Kauno medicinos universitete

Įrašykite savo el-paštą ir slaptažodį

Būkite ramūs

Jūsų duomenis naudosime tik registracijos procese, juos galės matyti tik gydytojas pas kurį registruojatės.

Jokių išankstinių duomenų į E-Sveikatą ar kitur nevedame.

Savo duomenis galėtise valdyti, keisti ir ištrinti savo paskyroje, Daugiau apie tai galite skaityti privatumo politikos puslapyje.

Privatumo politika

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jie leidžia Jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, palengvina naršymą ir naudojimąsi svetaine. Registracijos atveju – mes rinksime ir tvarkysime Jūsų duomenis, dėl to prašome atydžiai perskaityti apie mūsų privatumo politiką ir svetainės naudojimosi sąlygomis: čia.