Psichologinis konsultavimas

Pagalba žmonėms išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus.

Psichologinis konsultavimas skirtas žmonėms, norintiems įveikti iškilusius sunkumus kasdieniniame gyvenime. Psichologo konsultacija tinkama patyrus krizę, netekties išgyvenimus ar kitas sudėtingas gyvenimo situacijas. 

Psichologinio konsultavimo metu padedama ir/ar mokoma atpažinti ir keisti klaidingus įsitikinimus, formuoti teigiamą požiūrį į save ir supantį pasaulį, įveikti beviltiškumo jausmus, ugdyti atsakomybę kontroliuoti savo gyvenimą ir savo elgesį, vystyti problemų sprendimo įgūdžius, jausti daugiau pasitenkinimo savo gyvenimu, atrasti savo stiprybes ir neišnaudotas galimybes, sumažinti patiriamą stresą, konstruktyviai spręsti konfliktus.

KLINIKA SENSUS psichologo konsultacija trunka 50 minučių. Psichologinį konsultavimą teikia patyrę psichologai, nuolatos pildantys ir atnaujinantys žinių bagažą. 

Kuo psichologinis konsultavimas skiriasi nuo individualios psichoterapijos?

Paslaugos Kaina

Psichologo konsultacija Iki 50 min. 50 €

Susipažinkite su klinikos psichologais:

Gydytojas psichiatras psichoterapeutas

Aringas Vagonis

2017

Grupių psichoterapeutas

2013 - 2017 Podiplominės psichodinaminės grupių psichoterapijos studijos Vilniaus universitete, medicinos fakultete.

2015

Gydytojas psichiatras

2011 - 2015 Psichiatrijos rezidentūros studijų programa Lietuvos sveikatos mokslų universitete

2011

Medicinos gydytojas

2005 - 2011 Medicinos magistro studijos Kauno medicinos universitete

Įrašykite savo el-paštą ir slaptažodį

Būkite ramūs

Jūsų duomenis naudosime tik registracijos procese, juos galės matyti tik gydytojas pas kurį registruojatės.

Jokių išankstinių duomenų į E-Sveikatą ar kitur nevedame.

Savo duomenis galėtise valdyti, keisti ir ištrinti savo paskyroje, Daugiau apie tai galite skaityti privatumo politikos puslapyje.

Privatumo politika

Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jie leidžia Jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, palengvina naršymą ir naudojimąsi svetaine. Registracijos atveju – mes rinksime ir tvarkysime Jūsų duomenis, dėl to prašome atydžiai perskaityti apie mūsų privatumo politiką ir svetainės naudojimosi sąlygomis: čia.